Thick Film Resistors – SMD 1/8watt 120ohms 1% 100ppm (TTI: CRCW0805120RFKEA) (MFR: CRCW0805120RFKEA)
Category: Resistors
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Thick Film Resistors – SMD 1/8watt 120ohms 1% 100ppm (TTI: CRCW0805120RFKEA) (MFR: CRCW0805120RFKEA)” Cancel reply