Thick Film Resistors – SMD 20 kOhms 62.5mW 0402 1% (TTI: RC0402FR-0720KL) (MFR: RC0402FR-0720KL)
Category: Resistors
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Thick Film Resistors – SMD 20 kOhms 62.5mW 0402 1% (TTI: RC0402FR-0720KL) (MFR: RC0402FR-0720KL)” Cancel reply