Thick Film Resistors – SMD 100 kOhms 125 mW 0805 1% (TTI: RC0805FR-07100KL) (MFR: RC0805FR-07100KL)
Category: Resistors
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Thick Film Resistors – SMD 100 kOhms 125 mW 0805 1% (TTI: RC0805FR-07100KL) (MFR: RC0805FR-07100KL)” Cancel reply