Thick Film Resistors – SMD 1/8watt 1.5Kohms 1% 100ppm (TTI: CRCW08051K50FKEA) (MFR: CRCW08051K50FKEA)
Category: Resistors
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Thick Film Resistors – SMD 1/8watt 1.5Kohms 1% 100ppm (TTI: CRCW08051K50FKEA) (MFR: CRCW08051K50FKEA)” Cancel reply